SEO

 

Optimalizace pro vyhledávače je dnes již nezbytnou součástí každého webu, jehož cílem je dosáhnout popularity a získat co nejvíce návštěvníků či potenciálních zákazníků. Základem optimalizace je validní web, který je snadno čitelný pro návštěvníky i vyhledávače, a budování odkazového profilu. Pouze zodpovědný a aktivní přístup k tomuto druhu marketingu může přinést ovoce, a proto nabízím výběr vysoce kvalitních SEO služeb, se kterými podpoříte váš web, aby byl konkurenceschopný a získal své místo na trhu. U každé služby je samozřejmostí přehledný report, který je zaslán vždy po dokončení práce.

ON page nabídka

Vytvoření a doplnění meta informací – (meta titulky, meta popisky a kl. slova) základem validního webu jsou přehledně vyplněné meta informace, které uživatelé uvidí již v samotných výsledcích vyhledávání. Obzvláště u nových webů často schází a web tak zbytečně ztrácí na kvalitě.

SEO texty na web – Texty doplněné o důležitá klíčová slova hrají v propagaci důležitou roli. Weby bohaté na textový obsah jsou rychle indexovány a důležitá klíčová slova podpoří web ve vyhledávání. Text je rovněž důležitý pro vaše návštěvníky, kteří ocení důležité a podnětné informace navíc.

OFF page služby pro budování odkazového profilu

Linkbuilding do diskuzí – Tvorba zpětných odkazů prostřednictvím komentářů obsahujících odkaz na váš web. Linkování probíhá na tématických magazínech, diskuzních fórech, blozích a sociálních sítích.

PR články na magazínech – PR články na kvalitních webech jsou v současné době nejpopulárnější formou budování zpětných odkazů. Bude vám sepsán kvalitní PR článek se zpětnými odkazy na váš web, který bude umístěn na kvalitním tématickém magazínu. Publikace na magazínu je trvalá a zajistí vám kvalitní zpětný odkaz, ale i návštěvníky z daného magazínu. Seznam magazínů naleznete zde.

Mikroweby – Mikrostránky jsou jednou z metod, jak rozšířit působnost webu a získat užitečné zpětné odkazy. Vytvářené mikroweby mají moderní vzhled, několik kategorií a stanou se vítanou podporou vašich projektů.

Záložkování – Slouží zejména pro rychlou indexaci obsahu. Přesněji řečeno jde o vložení webu do záložkovacích systémů typu boomarky, linkuj.cz aj.

Ceník

 

Meta informace

200 Kč/NS

SEO text

150 Kč/NS

Linkbuilding do diskuzí

40 Kč/kus

Sepsání PR článku

150 Kč

Publikace PR na magazínu

150 Kč

Mikroweb

400 Kč

Záložkování

200 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH

Co je pro objednávku potřeba

Pro objednávku postačí zaslání URL adresy vašeho webu společně s informací, o jaké služby byste měli zájem a případně také, jaká klíčová slova byste rádi podpořili. V případě dotazů se mě neváhejte na cokoliv zeptat, vaše dotazy ráda zodpovím.