RECENZE

S Marikou jsem se shodou okolností setkali již na několika na sobě nezávislých projektech. Postupem času jsme navázali dlouhodobou spolupráci v rámci SEO a získávání zpětných odkazů (linkbuilding). S Marikou je radost spolupracovat (ochota, rychlost, profesionalita).

Bc. Bronislav Markowicz

www.bronislavmarketing.cz

Dělá výborné, obsahově kvalitní texty za které se nemusíte stydět. Vždy si nastuduje informace o dané problematice a proto vytváří věcný obsah se zaměřením na SEO.
Puchký
www.baba.bj

 

Jako vždy jsem velmi spokojena. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci 🙂
Monika Doležalová
www.trezorypraha.cz

 

Marika se nám již delší dobu stará o získávání zpětných odkazů pro naše weby. Svou práci odvádí skvěle a pečlivě. Líbí se nám rychlá domluva, plnění termínů a přehledné reporty každý měsíc.
Petr Bednář
www.devlo.cz

 

Jsme velice spokojeni jak s přístupem ke klientům, tak i s výsledkem práce. Slečna vždy dodržela termín a dohodnutou dobu . Těšíme se na další spolupráci. Jen doporučuji.!
Ulíkovi
www.levneorisky.cz

Služby využíváme dlouhodobě a pravidelně. Jsme velmi spokojeni,
oceňujeme profesionální přístup, výbornou bezchybnou práci i rychlost
provedení zakázky. Rozhodně doporučuji.
Milan Kovář
www.profigc.cz

S paní (slečnou) Marikou spolupracujeme již na našem druhém projektu a v
obou případech jsme velmi spokojeni s kvalitou i rychlostí provedené
práce.
Lukáš Zavadil
www.zgastro.cz

S Marikou, jsem maximálně spokojen. Zakázky jsou plněny promptně a opravdu kvalitně. Vše za přijatelnou cenu. Dříve jsem spolupracoval s jinou agenturou zabývající se SEO optimalizací a propagací webů, nicméně má spokojenost s nimi nebyla úplně 100%. Proto jsem hledal náhradu a nakonec i našel www.kvalitneseo.cz. Portfolio služeb je zde dostatečně široké. Každý obchodník na Internetu si zde najde službu, která mu bude optimálně vyhovovat. Takže upřímně doporučuji.

Ransdorf Martin

www.styltime.cz