RECENZE

Dělá výborné, obsahově kvalitní texty za které se nemusíte stydět. Vždy si nastuduje informace o dané problematice a proto vytváří věcný obsah se zaměřením na SEO.
S Marikou jsem se shodou okolností setkali již na několika na sobě nezávislých projektech. Postupem času jsme navázali dlouhodobou spolupráci v rámci SEO a získávání zpětných odkazů (linkbuilding). S Marikou je radost spolupracovat (ochota, rychlost, profesionalita)
Jako vždy jsem velmi spokojena. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci 🙂
S vaší prací jsem spokojen, dlouhodobě je vždy splněno přesně zadání, v dohodnutém termínu. Není co vytknout.
Velmi rád spolupracuji s lidmi, kterým lze důvěřovat. Slečna Horáková vždy dodá poptávané služby dle dohody a bez komplikací.
Marika se nám již delší dobu stará o získávání zpětných odkazů pro naše weby. Svou práci odvádí skvěle a pečlivě. Líbí se nám rychlá domluva, plnění termínů a přehledné reporty každý měsíc.
Jsme velice spokojeni jak s přístupem ke klientům, tak i s výsledkem práce. Slečna vždy dodržela termín a dohodnutou dobu . Těšíme se na další spolupráci. Jen doporučuji.!
Marika píše pravidelně články pro můj magazín o čištění a úklidu. S její prací jsem velmi spokojený, články jsou napsány přesně podle mého zadání, jsou pro čtenáře přínosné a vždy dodané v požadovaném termínu.
Dlouhodobá spolupráce - copywriting.
Služby využíváme dlouhodobě a pravidelně. Jsme velmi spokojeni, oceňujeme profesionální přístup, výbornou bezchybnou práci i rychlost provedení zakázky. Rozhodně doporučuji.
Spolehlivý partner pro publikaci PR článků.
Dlouhodobá spolupráce - copywriting.
Odporúčam spoluprácu s pani Horákovou. Kvalitné texty, ktoré boli dodané vždy na čas.
S paní (slečnou) Marikou spolupracujeme již na našem druhém projektu a v obou případech jsme velmi spokojeni s kvalitou i rychlostí provedené práce.
S Marikou spolupracuji již řadu let. Na čem se domluvíme, to platí. Dodržuje termíny. Se spoluprací jsem spokojen.
Dlouhodobá spolupráce - SEO.
Dlouhodobá spolupráce - linkbuilding, administrativní práce.
linkbuilding