OUTSOURCING

 

 

Pokud máte práce nad hlavu a hodila by se vám šikovná pomocná ruka, zajistím vám všechny potřebné práce, které se týkají vašeho webu. Od přidávání produktů až po plnění webů, správy sociálních sítí, linkbuilding či různé administrativní práce.

Kdykoliv budete potřebovat, zajistím vám potřebný outsourcing a pomohu vám se vším, na co nemáte čas. Mám více než 10-leté zkušenosti v oblasti SEO, copywritingu, linkbuildingu i internetového marketingu.

Administrativní práce

Zajistím kompletní administrativní práce, na které nemáte čas. Lze se domluvit na jednorázové i pravidelné spolupráci. Pokud máte individuální požadavky, můžeme se domluvit i na individuální ceně.

Administrativní práce 250,- Kč/hodina

Správa sociálních sítí

Zajistím pravidelné přispívání na vaše sociální sítě, zaměřuji se zejména na Facebook, případně Twitter a Pinterest. Správa probíhá dle individuální domluvy, může zahrnovat nejen přidávání příspěvků, ale i tvorbu grafiky, přidávání videí, tématických příspěvků, novinek z vašeho webu, ale i odpovídání na dotazy.

Správa Facebook stránky Dle domluvy
Správa Twitteru, Pinterestu aj. Dle domluvy

Ostatní práce

Jsem přizpůsobivá a ráda pomohu i s ostatními pracemi, zde vše závisí na individuální domluvě. Neváhejte mě kontaktovat a můžeme se domluvit dále.